Vyriškos žieminės striukės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 540
ferlao.jpg
ferlao.jpg
ferlao.jpg·

Vyriškos žieminės striukės, kurioms nebaisus joks oras

Sakoma, kad šiluma kaulų nelaužo. Žiemą visuomet užklumpa neprognozuojami orai, ar tai lietus, šlapdriba, sniegas ir pūgos, o tokiu atveju nesinori niekur kišti nosies ir tiesiog pramiegoti ją žiemos miegu. Bet kam save kankinti? Juk nėra blogo oro, tiesiog netinkami drabužiai. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kad žieminės striukės atrodo vienodai ir nuobodžiai, tačiau taip tikrai nėra. Savaime suprantama, kad žieminės striukės paskirtis yra apsauga nuo šalčio. O tai tikrai nesudėtinga! Juk striukės norisi ir patogios, lengvos ir su ja puikiai atrodyti.

Ideali žieminė striukė

Atsparumas šalčiui, vandeniui ir vėjui anksčiau buvo alpinistų ir sportininkų labiausiai vertinamos savybės. Tačiau tobulėjant technologijoms ir atsiradus pasiekiamumui, tai tapo svarbu stilių bei kokybę derinančioms asmenybėms. Turbūt pirmiausiai ieškodami žieminės striukės atkreipiate dėmesį į vidaus medžiagos sudėtį. Dažniausios dvi medžiagų rūšys - natūralios ir sintetinės. Natūralias sudaro pūkai, plunksnos, taip pat jų mišiniai; sintetines – poliesterio pluoštas.

Kiekviena rūšis turi savo privalumų, tačiau norint ypatingos šilumos ir izoliacijos, puikios apsaugos net labai žemoje temperatūroje, geriausiai rinktis natūralias medžiagas. Žieminės striukės pagamintos iš sintetinių medžiagų, pašiltintos poliesterio pluoštu, labai gelbėja užklupus įvairiems krituliams. Kadangi jos pakankamai greit išdžiūsta, nepraranda savo formos ir kitų savybių. Taip pat jos yra lengvesnės, todėl daug patogiau nešioti. O be to, pagamintas žiemines striukes iš sintetinių medžiagų galima skalbti skalbimo mašinoje.

Ar yra skirtumas?

Renkantis žieminę striukę reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į striukės sudėtį, bet ir į išorės medžiagą. Turėti drabužius, leidžiančius išvengti blogiausių oro sąlygų, tačiau išlikti vėsiems ir sausiems, neabejotinai yra tikra revoliucija. Trys pageidautinos savybės idealiai žieminei striukei – atsparumas vandeniui, pralaidumas orui ir patogumas. Tai reiškia, kad striukės lengvos, patogios ir plonos, tuo pačiu suteikdamos neįtikėtiną šilumą.

Žieminės striukės pagamintos iš natūralių medžiagų užklupus gausiam lietui, sniegui ar šlapdribai, vidaus pūkus sušlapina ir taip ženkliai apsunkina drabužį, kas gali sukelti šiek tiek diskomforto. Todėl rekomenduotina išorinė medžiaga, kuri pagaminta iš poliesterio arba poliamido ir medvilnės mišinio.

Zalando asortimente rasite striukių su kvėpuojančia bei vandeniui atsparia tekstile, esančia aukštos kokybės drabužiuose, tokiuose kaip vaikščiojimo/žygio batai ar kalnų striukės. Pavyzdžiui naujausių technologijų dėka sukurta GORE-TEX medžiaga blokuoja drėgmės sugėrimą, bet leidžia kūnui kvėpuoti.

Smulkmenos, bet didelis privalumas

Galbūt rinkdamiesi žieminę striukę net nepagalvotumėte apie kai kuriuos dalykus, tačiau atsižvelgus tikrai pajustumėte skirtumą. Aukštesnė apykaklė visuomet gerai apsaugos nuo vėjo ar lietaus. Kai kurie striukių modeliai turi susiaurinimus rankogaliuose taip pat ir striukų apačiose, kas tikrai padės sulaikyti šilumą.

Kai kuriais atvejais gali pasitarnauti striukių modeliai su atsegamais kapišonais. Šiltesniu metu galima nusiimti, jei pasidaro nepatogu, o šaltesniu metu visuomet pagelbės nesušalti. Kai kurie kapišonai turi prisegamus dirbtinius kailiukus. Nors gali pasirodyti tiesiog kaip stiliaus detalė, tačiau jie puikiai gali apsaugoti galvą nuo žvarbaus vėjo.

Vienas dalykas yra pasiūlyti bet kokiam orui skirtas našumo priemones, tačiau visai kas kita - tai paversti stilingu daiktu. Jei žiūrite į pirkinius, kaip į investiciją - Zalando asortimente platus puikių, ilgaamžiškų vyriškų žieminių striukių pasirinkimas. Jei norite ne tik plataus spektro funkcijų atlikimo, bet ir norite išlikti stilingas ir susikurti išskirtinį įvaizdį, Zalando turės ką pasiūlyti ir įpūsti įkvėpimo.

Su Zalando pagalba niekada nenustokite tyrinėti ir tai darykite stilingai, saugiai bei užtikrintai. Ar jau išsirinkote sau tinkamiausią modelį?